Den bezpečnějšího internetu 2020

Desátým rokem se žáci a učitelé naší školy zapojili svými aktivitami do Dne bezpečnějšího internetu 2020 (SID 2020).

Letošní Den bezpečnějšího internetu se konal v úterý 11. 2. 2020, touto problematikou se žáci a učitelé zabývali během celého druhého únorového týdne.

Děti vytvářely slovní mraky a komiksy s tématem internetové bezpečnosti, vyzkoušely si on-line interaktivní vzdělávací aktivitu Digitální stopa. Starší žáci shlédli video (Policie ČR: Na internetu číhají na děti on-line predátoři), řešili problematiku kyberšikany a kyberstalkingu. Součástí všech aktivit byla diskuse. Vyučující využili také aktivity portálu Bezpečně na netu, e-Safety Label a Saferinternet.