IT - SLOT

Ve čtvrtek 15. listopadu 2012 se žáci 8. B a 9. B naší školy zapojili do prvního kola 3. ročníku soutěže v informatice a logice IT-SLOT.
Cílem soutěže je prohloubit zájem žáků o studium informačních technologií a zároveň formovat jejich logické myšlení. Jedna část soutěžních úloh je zaměřena na oblast základních informací o informačních technologiích (internetu, hardwaru, softwaru, operačních systémech, komunikaci prostřednictvím ICT a programování). Druhá část soutěžních úloh je věnována matematickému a logickému myšlení. Do soutěže se přihlásilo 123 základních škol z celé ČR a 2253 žáků absolvovalo první kolo soutěže.
Gratulujeme žákům naší školy - Lukáš Jančík (9. B), Zuzana Houšková (9. B) a Filip Fraus (8. B), kteří postoupili mezi 30 nejlepších a naši školu výborně reprezentovali ve 2. kole soutěže v Praze.

Více informací o soutěži zde