J.A. Komenský, krása přírody a ekovýchova

Dne 10.6. proběhl ve třídě II. B projekt: J.A. Komenský, krása přírody a ekovýchova. Žáci se interaktivně seznámili s osobností J.A. Komenského, s jeho tvorbou a cestováním. Společně obdivovali krásu přírody a zjišťovali, jak prakticky přírodu chránit. Například zkoušeli sbírání odpadků.

Paní lektorka laskavým přístupem přiblížila žákům prvních tříd život J. A. Komenského a jeho myšlenky, které vedou k lásce, komunikaci mezi lidmi, podnikavosti, kladnému vztahu k přírodě a umění vnímat krásu kolem sebe.

Projekt se všem moc líbil a byl velmi přínosný. Děkujeme lektorce J. Řezníčkové.