Konverzační soutěž v anglické jazyce

V pátek 25. února proběhla na naší škole po dlouhých 3 letech Konverzační soutěž v anglickém jazyce, které se zúčastnili žáci 2. stupně.

V kategorii I. A (6. a 7. třídy) soutěžilo 11 dětí, v kategorii II. A (8. a 9. třídy) 15 dětí. Školní  kolo konverzační soutěže se skládalo ze 3 hlavních částí: poslech, čtení s porozuměním a konverzace na vybrané téma. Pouze vítězové obou kategorií postoupili do okresního kola, které se bude konat ve čtvrtek 24. března v SVČ Radovánek.

Kategorie I. A: 1. místo V. Lněnička (VI. A), 2. V. Megová (VII. B), 3. T. Bat-Orgil Dulguun (VI.A)
Kategorie II. A: 1. místo E. Okrouhlá (IX. B), 2. P. Andělová (IX. A), 3. F. Lyer (VIII. B)

Všem děkujeme za účast, vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí do okresního kola.