10. základní škola na mapě

Virtuální prohlídka školy

Škola online

Naši žáci v republikovém finále soutěže Zdravé pětky

Naši žáci se pod vedením paní uč. Ptáčníkové zúčastnili soutěže s názvem Hra 5 klíčů k tajemství pyramidy. Tato deská hra je určena pro žáky 2. stupně. Jejím cílem bylo naučit žáky orientovat se ve světě potravin a osvojit si zásady jejich zdravé konzumace.

Soutěž probíhala na úrovni školního kola, ze kterého vítězové postoupili do kola krajského. I tam byli naši žáci úspěšní a tak se probojovali až do celorepublikového finále v Praze. Žák Antonín Váňa (6. A) obsadil krásné 2. místo v semifinále a žákyně Eliška Rohrerová (8. A) vybojovala nádherné 2. místo ve finále soutěže.Soutěžícím gratulujeme!

Prohlédněte si prezentaci, kterou o soutěži vytvořili naši žáci zde.

Oficiální informační server města Plzně Bezpečná Plzeň  Centrum robotiky  Fraus YouTube Recyklohraní Smart vzorová škola Facebook