Projekt MAP rozvoje vzdělávání I OP JAK pro území ORP Plzeň

V Plzni startuje osmnáctiměsíční projekt zaměřený na zvýšení kvality vzdělávání v mateřských, základních a základních uměleckých školách, zapojeno je do něj 120 škol včetně krajských, soukromých i církevních. Projekt cílí na ředitele, učitele, žáky, ale i na rodiče a odbornou veřejnost. Až do 31. prosince 2025 se díky němu budou vzdělávat ředitelé v manažerských dovednostech, učitelé absolvují akce na propojení formálního a neformálního vzdělávání, zaměří se na rozvoj digitálních dovedností včetně využití moderních forem ve výuce, děti se zapojí do žákovských parlamentů i projektu organizace Post Bellum, připraveny budou i další aktivity. Na projekt s názvem Místní akční plán rozvoje vzdělávání I OP JAK pro území ORP Plzeň poskytly dotaci Evropská unie a Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky.

logoprojekt