Vánoční jarmark 2014

Informace školního parlamentu

Ve středu 10. 12. 2014 se v 10. ZŠ na náměstí Míru v Plzni uskutečnil tradiční Vánoční jarmark. Rodiče žáků a ostatní návštěvníci si zde mohli zakoupit za symbolickou cenu vánoční dárečky a další výrobky, které žáci sami připravovali ve škole, ve školní družině nebo ve svém volném čase.
V den jarmarku své výtvory naaranžovali v hale školy a mohli začít prodávat. Letos nechyběla ani vánoční dílnička, kde bylo možné si vánoční ozdobu nebo dáreček vyrobit. Jarmark nebyl jen pastvou pro oči, ale na své si přišly i mlsné jazýčky. Každý, kdo zavítal do naší školy, určitě nelitoval a my jsme byli moc rádi, že celá tato událost proběhla v klidném předvánočním duchu.
Získaná částka bude využita na volnočasové aktivity našich žáků.

Prohlédněte si fotografie z akce zde.