Výlet IV. B

Ve čtvrtek 18. června se žáci IV. B vypravili dobýt hrad Radyni. Od OC Olympie jsme vyrazili po lesní cestě k vrcholu. I přes narůstající horko jsme cestu hravě zvládli a děti, které ještě našly síly, čekalo vystoupání na věž s krásnou vyhlídkou do okolí. Po občerstvení a krátkém odpočinku nás čekalo několik úkolů, které pro nás pí učitelka s pí asistentkou připravily.

Pak nás čekala cesta zpět, šlo se z kopce, takže byl návrat snadnější. Výlet byl fajn, vše proběhlo v pohodě a dobré náladě.

 

zapatiLogo_01 zapatiLogo_02 zapatiLogo_04 zapatiLogo_05 zapatiLogo_06 zapatiLogo_07 zapatiLogo_08 test_black