Výstava fotografií Přírodní krásy Plzeňska 2015

V pondělí 16. 2. se ve Státní vědecké knihovně Plzeň v 18 hodin konala vernisáž těch nejlepších snímků z uplynulých čtyř ročníků fotografické soutěže pro děti a mládež Přírodní krásy Plzeňska. Akce se konala v rámci Plzeň EHMK 2015. Velkoformátové fotografie jsou k vidění na venkovních panelech ve Smetanových sadech "U branky" před knihovnou.

Mezi vystavenými fotografiemi jsou hojně zastoupeny i úspěšné fotografie našich bývalých i současných žáků - Matěje Vlčka, Libuše a Antonína Plevačových (8.A), Elišky Rohrerové (8.A) nebo Filipa Lišky (9.B). Přijměte prosím pozvání na tuto výstavu, potrvá do 15. března 2015.