Futsal dívky 6. a 7. třídy - republikové finále

V pondělí 10. 4. 2017 se žákyně naší školy ve složení Veronika Kindlová, Sára Michlová, Kateřina Čiperová, Natálie Hrabčáková, Vanessa Tobrmanová, Lucie Psutková, Kateřina Chodorová, Alice Lhotáková, Nikol Potěšilová, Tereza Telínová, Rosalie Hynešová, Le Thien Huong a Anna Vacínová zúčastnily republikového finále ve futsalu.
Turnaj se konal v Praze a ve vzájemných utkáních se zde utkalo 5 družstev, které postoupily z mistrovství jednotlivých republik. V napínavém boji získala naše děvčata velice těsným výsledkem 2. místo. Veronika Kindlová byla zároveň vyhlášena nejlepší hráčkou a Natálie Hrabčáková nejlepší brankářkou turnaje.
Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci naší školy a gratulujeme ke krásnému výsledku.

Více ve fotogalerii