Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

V úterý 24. 8. 2021 od 15:30 hod. se bude konat schůzka pro rodiče žáků 1. tříd.

Seznam pomůcek pro 1. třídu

Na Vv, Čsp dostanou ve škole krabici, ve které budou - nůžky s kulatou špičkou, pastelky 12 ks (trojhranný systém), pravítko 30 cm, barevné papíry, lepidlo, papírové hodiny.

Nutno ještě dokoupit: štětec kulatý č. 8 a plochý č. 8 a 10, vodovky, voskovky, kelímek na vodu, hadr, modelína + podložka, igelitová podložka, tempery, tuš, špejle, zástěrka nebo staré tričko, lepidlo, barevné papíry.

Na Tv – tričko, tepláky/kraťasy, cvičky (obuv) s bílou podrážkou do tělocvičny. Vše do látkové tašky. Tenisky na venkovní hřiště (pevná venkovní obuv).

Vybavení penálu – 2 ořezané měkké obyčejné tužky č.3, pastelky 6 barev – nejlépe trojhranný systém, Ořezávátko, guma. Zatím nedávat do penálu pero.

Další pomůcky:

• desky na zakládání pracovních listů – 3 kusy
  • zásobník na písmena (na číslice NE).

Přezůvky – bačkory (pevná pata)

Vše prosím podepište.