Kampaň města Plzně “Plzeň hledá pěstouny”

Tisíce dětí vyrůstají v České republice v některé z forem náhradní rodinné péče. Většina z nich je umístěna v pěstounských rodinách. Přesto mnoho z nich na své pěstouny teprve čeká. Česko se totiž stále potýká s jejich nedostatkem.
I proto se Plzeň rozhodla připravit osvětovou kampaň o jednotlivých formách pěstounské péče, nabídne příběhy pěstounů, rozhovory s pracovníky orgánu sociálně-právní ochrany dětí, zástupci neziskového sektoru, který podporuje pěstouny a další.

Informace na webu města: https://www.plzen.eu/o-meste/aktuality/aktuality-z-mesta/plzen-hleda-pestouny-spousti-kampan.aspx