Konverzační soutěž v anglickém jazyce

Koncem února proběhlo v učebně anglického jazyka školní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce. Všem zúčastněným děkujeme za chuť komunikovat, rozvíjet si svou angličtinu a za pohotové reagování při popisu obrázku.
V 1. kategorii (6. a 7. ročník) byli nejlepší Tim Bat-Orgil, Anna Chykala a Martin Adrian Jedrysiak. Ve 2. kategorii (8. a 9. ročník) obsadili přední místa žáci devátých ročníků, a to Duc Duy Nguyen, Anna Suchánková a Milan Duna. Vítězové obou kategorií postoupili do okresního kola, které proběhlo koncem března na Masarykově gymnáziu. Odtud si přinesli cenné zkušenosti.

Děkujeme všem za účast a reprezentaci školy.