Ocenění nejúspěšnějších žáků Plzeňského kraje

Na Krajském úřadě Plzeňského kraje se 25. září 2013 sešli nejúspěšnější žáci a žákyně regionu, aby z rukou náměstka hejtmana pro ekonomiku a finance Václava Šlajse převzali děkovné listy, poukázky na nákup literatury a věcné dary za vynikající reprezentaci Plzeňského kraje. Kraj ocenil medailisty celostátních a mezinárodních kol předmětových a odborných soutěží, vítěze celostátních kol uměleckých soutěží, ale i učitele, kteří žáky připravovali. Více o události na webu Plzeňského kraje.

Mezi oceněnými byli i tři bývalí žáci naší školy - Pavla Bechynská, Zuzka Houšková a Jakub Kožnar, kteří v dubnu loňského školního roku obhájili 3. místo v celostátním kole soutěže Finanční gramotnost.

Pavle, Zuzce a Jakubovi děkujeme za reprezentaci školy. Srdečně blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů v dalším studiu na střední škole.