Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma

Vážení rodiče,
v posledních letech proběhla na všech základních školách v Plzni akce pod označením „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“. Po vyhodnocení minulých ročníků se Plzeňské městské dopravní podniky, v součinnosti s městem Plzní, rozhodly pokračovat v této aktivitě i letos. Žáci prvních tříd základních škol v Plzni mají opět možnost získat zdarma novou formu Plzeňské karty – přívěsek, který zajistí všechny funkce standardní
Plzeňské karty. Popis možností použití přívěsku a jeho výhody si můžete přečíst v přiloženém letáku.
Co je třeba pro účast v této akci udělat:
Stačí vyplnit „Žádost o vydání Plzeňské karty“, dále jen Žádost, a podepsat ji. Jakmile rodiče dostanou informaci o přijetí žáka na danou základní školu do 1. třídy, mohou tuto Žádost odevzdat v Zákaznickém centru Plzeňských městských dopravních podniků, a. s., Denisovo nábřeží 12 nebo Klatovská třída 12, Plzeň, dále jen v Zákaznickém centru. Zde je možné také zdarma prvňáčka na Žádost vyfotit (nebo je nutné na Žádost nalepit průkazovou fotografii). Pro správnou identifikaci k této akci musí být na formuláři Žádosti v pravém horním rohu pod okénkem “Číslo žádosti” viditelně uvedeno číslo základní školy (případně i adresa školy), na kterou prvňáček nastupuje. Bez této identifikace nemůže být Žádost o přívěsek v akci „Plzeňská karta pro prvňáčky zdarma“ zpracována. Vyrobený přívěsek si mohou rodiče vyzvednout k datu, které při přijetí Žádosti oznámí obsluha v Zákaznickém centru.

Veškeré dokumenty k této akci najdete na webových stránkách plzenskakarta.cz v záložce „Akce pro prvňáčky“. V záložce „Formuláře“ je možné stáhnout „Žádost o vydání Plzeňské karty“ (případně je možné ji získat i na našich zákaznických centrech), kterou potřebujete k získání Plzeňské karty - přívěsku. Zde si můžete také přečíst „Obecné obchodní podmínky“.
S Plzeňskou kartou - přívěskem obdrží prvňáčci zdarma ještě Bonusový balíček slev na vstupy a nákupy u zapojených partnerů: Zapojení partneři jsou: Techmania Science Center, CrossFit Plzeň, FC Viktoria Plzeň, Divadlo ALFA, Výtvarno Plzeň, HC Škoda Plzeň, Café Beruška, VR Future, Knihy Dobrovský,  Creaprint studio, Aikido Dojo Plzeň Zoo Plzeň.
Ostatní dodatečné nástupy žáků do 1. tříd budou řešeny stejným způsobem. Duplikát karty bude řešen formou individuálního podání „Žádosti o duplikát karty“ ze strany rodičů, tj. standardním procesem v Zákaznickém centru.
Upozornění:
Za děti mladší 15 let vyřizuje podání žádosti i vyzvednutí karty (přívěsku) zákonný zástupce, většinou tedy rodič. Spolu s vyplněnou Žádostí předloží svůj občanský průkaz, v němž je dítě zapsáno. Nemá-li zákonný zástupce dítě zapsáno v občanském průkazu, předloží rodný list.

Děkujeme za spolupráci
Plzeňské městské dopravní podniky, a.s.

Přílohy: