Post Bellum – Paměť národa - Příběhy našich sousedů

Žáci IX. B, Filip Fraus, Denisa Halgašová, Iveta Říhová a Jana Šmolíková se zapojili do projektu organizace Post Bellum – Paměť národa - Příběhy našich sousedů.

Svůj projekt Jaroslav Cuhra - Příběh z doby komunistické totality, představili v obřadní síni plzeňské radnice za přítomnosti M. Baxy, primátora města Plzně a dalších hostů ve středu 11. června 2014.

Příběh „svého“ pamětníka i to, jak jej objevovali, představilo také dalších pět týmů z ostatních plzeňských škol. Práce dětí včetně jejich vystoupení hodnotila odborná porota, která náš tým 10. základní školy s příběhem Jaroslava Cuhry ocenila třetím místem. Blahopřejeme!

Harmonogram