První místo ve videosoutěži Oxford University Press

Gratulujeme žákům 4. A, kteří se zúčastnili celorepublikové soutěže Komiksy v angličtině aneb Hrajeme s Oxford University Press (vyhlášené už v říjnu 2013) a ve své kategorii Chit Chat obsadili první místo. Žáci se na okamžik stali hrdiny vybraného komiksového příběhu z učebnice cizího jazyka a pod vedením pana učitele v hodinách AJ natočili vlastní videoklip Superstars. Video zvítězilo (nápaditostí zpracování, využitím mluvené angličtiny, srozumitelností) a žáci se mohou těšit na výhru - videomateriál OUP v celkové hodnotě 1.500 Kč. Vítězové budou také uveřejněni v březnovém e-newsletteru Oxford University Press.