10. základní škola na mapě

Virtuální prohlídka školy

Škola online

Sportovní soutěže

Velký úspěch zaznamenali naši žáci v pátek 10.6.2016, kdy se zúčastnili Aquatlonu. Ve velké konkurenci obsadili v soutěži družstev 2. místo, hned za sportovní školou. O tento úspěch se zasloužili 4 žáci s nejlepším umístěním, a to T. Vlček (celkově 4. místo), S. Šavlík (7. místo), A. Strejcová (3. místo) a A. Lhotáková (9. místo). V jednotlivcích byla nejúspěšnější A. Strejcová, která vybojovala krásné 3. místo, z chlapců T. Vlček, kterému unikla medaile opravdu o chloupek. do cíle doběhl těsně za třetím běžcem. Nutno dodat, že všichni žáci absolvovali 100 m plavání v Boleveckém rybníku a poté běh na 1 km a nevzdal ani jediný!

V pátek 27.5. naši žáci ve složení Tomáš Vlček, Jakub Navrátil, Marek Vojta, Matěj Vogeltanz, Matěj Nevečeřal, David Modzelewský, Filip Háže, Jakub Sládek a Denis Varga reprezentovali naši školu v 2. kole Street Hockej Cupu. Svým výkonem vybojovali krásné 1. místo.

V pátek 24. května 2016 v areálu HZS v Plzni na Bílé Hoře jsme se účastnili osmého ročníku branného dne pod záštitou Městské policie Plzně.
Zábavnou formou se prověřovaly znalosti a soutěžní klání mezi školami. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení Hahnová 9. A, Huml 9. A, Vomáčka 8. B, Novoveská 8. B, Lukeš 7. A, Koky 7. B, Varga 6. B a Maur 6. B. Obsadili jsme druhé místo.

Dne 11. 5. 2016 jsme byli na Dopravní soutěži ve složení Hahnová 9. A, Plevačová 9. A, Huml 9. A a Vomáčka 8. B. Umístili jsme se na sedmém místě z patnácti škol.

Soutěž v plavání na 1. ZŠ proběhla v prosinci za účasti našich děvčat Lhotáková 6. B, Strejcová 7. B, Cheníčková 6. B, Nievesguilarte 5. B a Cajthamlová 6. A.

Oficiální informační server města Plzně Bezpečná Plzeň  Centrum robotiky  Fraus YouTube Recyklohraní Smart vzorová škola Facebook