Tým VIII. A jede do Brna

Máme velkou radost! Vyhráli jsme totiž krajské kolo soutěže na Hrách VIII. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2017. Celkem se z naší školy do soutěže zapojily třídy 7. A, 8. A a 8. B. Vytvořili jsme čtyřčlenné týmy, jejichž úkolem bylo natočit video na téma „Společně, ne vedle sebe“.
Snímek 8. A, pojmenovaný „Představa vs. realita“, oslovil porotu a jeho tvůrci, společně s paní učitelkou Mgr. Marií Tomanovou, která se všemi týmy na videu usilovně do pozdních večerů pracovala, budou reprezentovat Plzeňský kraj v celorepublikovém kole LODM 2017. Soutěž se koná v termínu 24. – 29. 6. 2017 v Brně.
Budeme řádně reprezentovat 10. ZŠ a Plzeňský kraj a vydáme ze sebe to nejlepší, tak nám držte palce.

Tomáš Holub, Ondřej Lukeš, Ester Kunstmüllerová, Petra Köllerová - všichni VIII. A