Ukaž, co umíš aneb finanční gramotnost 100x jinak

Ve středu 29. ledna proběhla na střední škole SŠINFIS soutěž Ukaž, co umíš aneb finanční gramotnost 100x jinak. Celkem 22 tříčlenných týmů ze základních škol si změřilo své znalosti a dovednosti v oblastech finanční gramotnosti, cizích jazyků, geografického přehledu a sebeprezentace. Na prvním místě se v konečném pořadí nejlépe umístil náš tým 10. ZŠ Plzeň! Blahopřejeme vítězným žákům 9. B: Filipu Dolejšovi, Johaně Vaníkové a Matěji Vyrutovi. Poděkování patří samozřejmě i dalším třem týmům ve složení: Martin Šlauf, Veronika Tůmová, Jiří Loučím --- Kristýna Venturová, Tereza Jindrová, Lenka Kuberková --- Lukáš Janeček, Tomáš Křivánek, Jana Šmolíková.