Věnuj počítač a pojeď do ZOO

Společnost Asekol vyhlašuje v rámci projektu Recyklohraní soutěž Věnuj počítač a pojeď do ZOO.

Cílem soutěže je podpora sběru, opětovného využití a recyklace vysloužilých počítačů. Stejně jako u kampaně na mobilní telefony i nyní funkční PC projdou repasí a budou věnovány charitativním organizacím k dalšímu použití.

• PC case (klasický velký počítač/bedna)
  • deskop (malý PC/bedna umístěný na pracovním stole)
  • notebook

Kompletní PC = se všemi součástmi uvnitř těla počítače, přístroj nemusí být funkční. Za součást kompletního přístroje není považován např. zdroj napájení, myš, USB, monitor, klávesnice.

Proběhne i velké vyhodnocení škol v rámci celé České republiky. Za tuto kampaň odmění 3 školy, které odevzdají nejvíce kusů PC v přepočtu na jednoho žáka školy. Všechny vítěze čeká výlet do ZOO Jihlava a následně prohlídka recyklační linky.

Na 10. základní škole odevzdávejte počítače v 1. patře vpravo v kabinetu matematiky do 15. listopadu 2013. I nadále je možné odevzdávat baterie a použité mobilní telefony.

Děkujeme.