Vyzkoušej si být na chvíli učitelem!

Ve středu 11. 6. 2014 se v Domě digitálních dovedností konalo vyhlášení vítězů soutěže Vyzkoušej si být na chvíli učitelem! pro žáky 2. stupně základních škol.

V 1. kole si žáci vyzkoušeli roli učitele, vytvořili výukový materiál a předvedli ho ostatním ve třídě. Ve 2. kole finálovém kole naši školu v soutěži zastupovali Matěj Turek, Josef Tišer a Kristýna Čubrová (všichni 7. B).

Slavnostní vyhlášení vítězů včetně představení nejlepších pěti nejlepších výukových materiálů se konalo 11. 6. v DDD Plzeň, vítězové obdrželi ceny od HP (herní počítače, tablety). Prezentace vítězných prací ze zapojených plzeňských škol se zúčastnili představitelé města, novináři, porota, rodiče a učitelé. Video zde

Hlavní kritéria hodnocení prací

• technické zpracování materiálu (náročnost, interaktivita, funkčnost,…),
  • obsahová stránka (správnost)
  • originalita
  • estetické zpracování („umělecký dojem“)

Blahopřejeme M. Turkovi (1. místo) a J. Tišerovi (2. místo) k úspěšné reprezentaci naší školy.