Kde nás najdete?

10. základní škola Plzeň,
nám. Míru 6,
příspěvková organizace
301 00 Plzeň

GPS: 49° 43‘ 55.65” N,
13° 22‘ 18.57” E (347 m n.m.)
Najdete nás zde

10. základní škola na mapě

Virtuální prohlídka školy

Škola online

Zájezdy pro děti

Zájezdy pro děti se dlouhodobě setkávají s velice kladnými ohlasy, proto se vedení obvodu rozhodlo v této tradici pokračovat i v letošním roce.

  • Jako první se uskuteční v sobotu 17. 6. 2023 zájezd do ZOOPARKU CHOMUTOV, kde je chováno více než 160 druhů zvířat na 112 hektarech přírody. Zoopark je rozdělený do tří samostatných areálů. Kromě samotné zoo je to rozlehlé eurosafari, kam se můžete vypravit na terénní vyjížďku Safari Expresem a dále skanzen Stará Ves, kde se nabízí jedinečný pohled do života našich předků. Když se děti unaví třeba sledováním pandy ve větvích stromu, mohou se vyřádit na některém z dětských hřišť nebo v lanovém centru.
  • Druhý zájezd je naplánován na sobotu 2. 9. 2023, kdy si nejenom děti užijí zábavní park pro celou rodinu MIRAKULUM v Milovicích. Park nabízí 12 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a vodní svět. V neposlední řadě si můžete vyzkoušet jízdy BVP v sousedním Tankodromu.

Zájezdy jsou určeny pro děti do 15 let věku, v doprovodu rodiče, popř. prarodiče, kdy podmínkou účasti je trvalý pobyt na MO Plzeň 3. Děti, pro které je zájezd zcela zdarma, lze přihlásit pouze na jeden z nabízených zájezdů. V případě volné kapacity se lze dodatečně přihlásit i na druhý zájezd. Doprovod (rodiče, popř. prarodiče) uhradí účastnický poplatek 200 Kč a vstupné. Při výběru vstupného již bude zohledněna skupinová sleva. Obě částky budou z tohoto důvodu hrazeny již při nákupu zájezdu. Přihlášení na zájezdy bude prostřednictvím elektronických formulářů. Tyto budou dne 29. 5. 2023 od 8.00 hod zpřístupněny na stránce www.plzen3.eu a aktivní budou do doby naplnění kapacity autobusu. Po přihlášení bude odeslána automatická odpověď s údaji ohledně úhrady jednotlivých zájezdů.
Dovolujeme si Vás informovat, že veškeré osobní údaje, uvedené v odeslaném formuláři, budou prověřeny, zda splňují určené podmínky přihlášení.

 

Oficiální informační server města Plzně Bezpečná Plzeň  Centrum robotiky  Fraus YouTube Recyklohraní Smart vzorová škola Facebook