Zdravá pětka

Jako každý rok se i letos naše škola pod vedením paní uč. Ptáčníkové zapojila do celostátní soutěže Zdravé 5 Coolinaření s Albertem. Školní kolo proběhlo dne 29. 3. 2017.

V letošním ročníku soutěže jsme se zaměřili na to, jak můžeme udělat radost jídlem – sobě i ostatním, aby jídlo připravovali i jedli s láskou a užívali si společně strávené okamžiky. Proto porota kromě nápaditého receptu hodnotila i myšlenku, komu svačinku darujeme.

Do školního kola se celkem přihlásilo 6 týmů: SLADCÍ JEDNOROŽCI (Eliška Sýkorová, Alice Lhotáková, Michaela Tomášková), HOLČIČÍ TRIO (Veronika Soukupová, Lucie Čejková, Leona Jedličková), HAMSTAR (Julie Stadnyk, Martina Válková, Tereza Telínová), SLADKÉ VOSY (Jana Bechynská, Natálie Tobrmanová, Lucie Götzová), CHYŤ A SNĚZ (Michal Dvořák, Samuel Jenčík, Matěj Ernst) a TŘI TEČKY… (Anna Strejcová, Kateřina Čiperová, Jana Pěchoučková). Porotu tvořily p. Kinkorová, p. Brejchová a p. Torová

Výsledky:

• Na 1. místě se umístil tým CHYŤ A SNĚZ. Kluci vytvořili loď s ostrovem a získali tím 10 bodů.
  • Na 2. místě se umístil tým SLADCÍ JEDNOROŽCI. Holky vytvořily toustové překvapení, a tím si vybojovaly 9 bodů.
  • Na 3. místě skončil tým TŘI TEČKY…. Se svými poháry získaly 8 bodů, ale vykouzlily tím úsměv na tváři důchodcům.

Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na příští rok.