22. dubna si připomínáme Den Země

Zapojte se do soutěže programu Ukliďme svět. Nakreslete či jinak výtvarně ztvárněte anebo napište básničku na téma úklidu ke Dni Země. Informace k soutěži žákům předali vyučující českého jazyka a TU I. stupně.

Ukliďme svět, je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. V České republice kampaň „Ukliďme svět“ od počátku r. 1993 zaštiťuje Český svaz ochránců přírody. Do kampaně se každoročně zapojuje téměř dvacet tisíc dobrovolníků. Děti a studenti přitom tvoří většinu. Více informací najdete na našich nových webových stránkách www.uklidmesvet.cz.