Aktuální informace k výuce od 12. 10. 2020

V reakci na nově vyhlášená preventivní opatření dochází ke změně formy výuky:
V následujícím týdnu (12. - 16. 10.) bude probíhat výuka takto:

• třídy VI. A, VII. A, VIII. A a IX. A se budou vzdělávat prezenčně ve škole podle nového rozvrhu (bez odpoledního vyučování)
  • třídy VI. B, VII. B, VIII. B a IX. B se budou vzdělávat distančně z domova podle nového rozvrhu

V následujícím týdnu od 19.10. bude probíhat výuka ve škole pro třídy VI. B, VII. B, VIII. B a IX. B, distančně ve třídách VI. A, VII. A, VIII. A a IX. A.
Distanční vzdělávání je povinné, v případě nemoci žáka je třeba ho omluvit.

Konkrétní rozvržení vyučovacích hodin najdou žáci i zákonní zástupci vždy v aplikaci Škola OnLine.

Veškeré informace (materiály, odkaz na videohovory) jsou umístěny v Učebně Google. Po přihlášení do účtu uvidí žáci e-maily od vyučujících s pozvánkou do kurzu nebo se mohou rovnou přihlásit do Učebny a zapsat se do jednotlivých kurzů. Na začátku každé hodiny se žáci kliknutím na odkaz Meet (v horním banneru) připojí k videohovoru.
Aktuální Informace od vyučujících najdou žáci také v dokumentu na G Disku:

Žáci mají i v době distančního vzdělávání nárok na dotované obědy, více informací Vám zašle ředitelka školní jídelny.
Dále vláda vyhlásila uzavření základních škol pro všechny žáky 1. i 2. stupně ve dnech 26. a 27. 10. Na tyto dny volna navazuje státní svátek a podzimní prázdniny.