E-Twinningový projekt I love Fun Math 2023/2024

Žáci VI. B se v rámci hodin informatiky během celého školního roku zapojovali do mezinárodního eTwinningového projektu I love Fun Math

I love Fun Math v 1. pololetí školního roku

V rámci 2. pololetí si děti společně zamýšlely nad problematikou bezpečného chování na internetu, zjistily informace o významných dívkách a ženách, které se zabývaly matematikou. Proběhly aktivity zaměřené na Ludolfovo číslo π. Každá zapojená třída vytvářela vlastní matematické hry, které pak mezi sebou sdíleli. Naši šesťáci vytvořili vlastní Trimina a on-line aktivity v rámci aplikace Learning Apps. Závěrečnou aktivitou bylo přání ke Dni Evropy.

Veškeré celoroční aktivity všech zapojených škol jsou umístěné v jedné interaktivní knize. Budeme rádi, pokud si ji prohlédnete.