Ekologická vlajka

Naše škola se zapojila v rámci projektu Recyklohraní do dalšího úkolu s názvem „Vytvořte ekologickou vlajku Vaší školy“.

Kolektivní systémy ASEKOL a ELEKTROWIN zadaly školám tento úkol:  "VYROBTE Z RŮZNÝCH MATERIÁLŮ EKOLOGICKOU VLAJKU EVOKUJÍCÍ ZPĚTNÝ ODBĚR ELEKTROZAŘÍZENÍ VE VAŠÍ ŠKOLE".

Úkolu se ujali žáci III. B, vytvořili ve skupinkách několik vlajek. Do soutěže jsme vybrali a odeslali vlajku, kterou vytvořily Veronika Veselá, Eliška Sýkorová, Lucie Lásková, Lucie Psutková , Michaela Tomášková a Alice Lhotáková.

Vítěznou vlajku jsme vystavili ve vestibulu školy tak, aby si ji mohla prohlédnout veřejnost - žáci školy, rodiče i účastníci soutěže Plzeň ze všech stran, která se na naší škole konala. Společně s vlajkou je v hale škole umístěna také výstava věnovaná problematice odpadů. Obě akce souvisejí se Dnem Země.