Novinky ve školní knihovně

Školní knihovna získala díky projektu MAP II ORP Plzeň nové knihy, mezi kterými naleznou žáci například Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti, Prašinu, Kočičí válečníky a další. Žáci si mohou číst přímo v knihovně, případně si knihu vypůjčit domů. Knihovna je otevřena každou středu během velké přestávky.

Poctiví čtenáři mohou navíc za své přečtené knihy získat odměnu v podobě jedničky z českého jazyka. Stačí na každou přečtenou knihu vyplnit pětilístek (ten žáci obdrží v knihovně). Za každý správně vyplněný pětilístek dostane žák razítko, za tři razítka je mu pak připsána jednička do předmětu český jazyk.