Starý mobil pro Remobil

Recyklohraní aneb Ukliďme si svět spolu s neziskovou společností Remobil již podruhé vyhlašuje sběrovou kampaň se soutěží Starý mobil pro Remobil. Volně navazujeme na předchozích 10. ročníků kampaně Věnuj mobil a pojeď do ZOO, do které se naše škola zapojila pravidelně. Cílem soutěže je podpora sběru, opětovného využití a recyklace mobilních telefonů.

Děti a učitelé mohou do školy přinést nefunkční mobilní telefony, které jinak v domácnosti zůstávají bez užitku. Na každého čeká drobná odměna.

• vymažte paměť telefonu
  • baterii ponechte v telefonu
  • vyjměte SIM kartu a paměťovou kartu

Telefony odevzdávejte do konce ledna v kabinetu matematiky, 1. patro vpravo. Děkujeme.